Paragraphs Type Help (8.x-2.4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
