Paragraphs Type Help (8.x-2.4) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Revision user
gl: Usuario da revisión

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.
