Paragraphs Type Help (8.x-2.4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar
