Paragraphs Type Help (8.x-2.4) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: The time that the current revision was created.
th: เวลาการแก้ไขล่าสุด

en: The user ID of the author of the current revision.
th: การแก้ไขรหัสผู้ใช้ล่าสุด

en: The log entry explaining the changes in this revision.
th: การบันทึกการอธิบายการเปลี่ยนแปลงในการแก้ไข
