Paragraphs Type Help (8.x-2.4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu
