Paragraphs Type Help (8.x-2.4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
