Paragraphs Usage (1.0.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Bundle
lv: Komplekts
