Paragraphs Usage (1.0.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Usage
pl: Użycie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Paragraphs
pl: Akapity
