Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Center
ast: Centru

en: Published
ast: Espublizáu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
