Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Center
el: Κέντρο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Position
el: Θέση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: About
el: Περί
