Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Center
fr: Centre

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Unpublished
fr: Non publié

en: About
fr: À propos

en: Speed
fr: Vitesse

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
