Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Center
hu: Középen

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: Speed
hu: Sebesség
