Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Published
jv: Dipacak

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani
