Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Published
sq: Publikuar

en: About
sq: Informacione
