Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Center
eu: Erdian

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Speed
eu: Abiadura
