Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Left
hy: Ձախ
