Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
