Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Center
ta: மையம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: About
ta: பற்றி
