Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Center
tr: Merkez

en: Published
tr: Yayında

en: Position
tr: Konum

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Selector
tr: Seçici

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: About
tr: Hakkında
