Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
