Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Center
uk: По центру

en: Published
uk: Опубліковано

en: Position
uk: Позиція

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Selector
uk: Вибір

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: About
uk: Про модуль

en: Speed
uk: Швидкість

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
