Parallax Background (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Center
is: Miðja

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
