Parallax Background (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Center
ro: Centru

en: Custom
ro: Personalizat

en: Position
ro: Poziție

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre
