Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (70 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: content
ast: conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Parent
ast: Padre

en: none
ast: nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Open
ast: Abrir

en: Time
ast: Hora

en: Path
ast: Camín

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: n/a
ast: n/d

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar

en: Files
ast: Ficheros

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: All
ast: Too

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: To
ast: Pa

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Count
ast: Cuenta

en: Search settings
ast: Preferencies de gueta

en: Nodes
ast: Noyos

en: Method
ast: Métodu

en: Users
ast: Usuarios

en: Clear cache
ast: Llimpiar caché

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Add menu
ast: Amestar menú

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Path alias
ast: Alias del camín

en: Permissions
ast: Permisos

en: Failed
ast: Falló
