Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (127 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Response
az: Cavab

en: Parent
az: Valideyn

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: Path
az: Yol

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Modules
az: Modullar

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Theme
az: Tema

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: vocabularies
az: lüğətlər

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Add view
az: Görünüş əlavə et

en: To
az: Kimə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Nodes
az: Materiallar

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: External
az: Xarici

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Provider
az: Provayder

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Hidden
az: Gizli

en: Switch
az: Keçid

en: Add menu
az: Menyu əlavə edin

en: Source
az: Mənbə

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Definition
az: Tərif

en: Path alias
az: Yol ləqəbi

en: Permissions
az: İcazələr

en: Themes
az: Mövzular

en: users
az: istifadəçilər

en: Translation
az: Tərcümə

en: Blocks
az: Bloklar

en: Add vocabulary
az: Lüğət əlavə edin

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Index
az: İndeks

en: Hide
az: Gizlət

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: Alias
az: Ləqəb

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Run updates
az: Yeniləmələri işə salın

en: Bundles
az: Paketlər

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Add language
az: Dil əlavə edin

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Experimental
az: Eksperimental

en: Invalid input
az: Yalnış daxiletmə

en: Add content type
az: Məzmun növü əlavə edin

en: No modules selected.
az: Heç bir modul seçilməyib.

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Detection and selection
az: Aşkarlama və seçim

en: Add media
az: Media əlavə edin

en: Edit permissions
az: İcazələri redaktə edin

en: Add view mode
az: Baxış rejimi əlavə edin

en: Database settings
az: Verilənlər bazası parametrləri

en: Manage form display
az: Forma ekranını idarə edin

en: Media type
az: Media növü

en: Manage permissions
az: İcazələri idarə edin

en: Used in views
az: Görünüşlərdə istifadə olunur

en: Block types
az: Blok növləri

en: Toolbar items
az: Alətlər paneli elementləri

en: menus
az: menyular

en: Add form mode
az: Forma rejimi əlavə edin

en: Route Name
az: Marşrutun adı

en: Add contact form
az: Əlaqə forması əlavə edin

en: Media library
az: Media kitabxanası

en: Add media type
az: Media növü əlavə edin
