Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (128 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: content
be: змест

en: Development
be: Распрацоўка

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Open
be: Адкрыць

en: Time
be: Час

en: Access
be: Доступ

en: Path
be: Сцежка

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Modules
be: Модулі

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: Menu
be: Меню

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Theme
be: Тэма

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: n/a
be: [няма]

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: To
be: Каму

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: Search settings
be: Налады пошуку

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Method
be: Метад

en: Now
be: Зараз

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: Logout
be: Выйсці

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Hidden
be: Схаваць

en: Switch
be: Пераключэнне

en: Add menu
be: Дадаць меню

en: Source
be: Крыніца

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Definition
be: Азначэнне

en: Path alias
be: Шлях сіноніма

en: Permissions
be: Правы

en: Themes
be: Тэмы

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Translation
be: Пераклад

en: Blocks
be: Блокі

en: Add vocabulary
be: Дадаць слоўнік

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Index
be: Каталог

en: Hide
be: Схаваць

en: Reinstall modules
be: Пераінсталяваць модулі

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: Alias
be: Аліас

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Translate
be: Перакласці

en: Rebuild menu
be: Перабудаваць меню

en: Run cron
be: Запусціць крон

en: Run updates
be: Замацаваць абнаўленні

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Devel settings
be: Налады распрацоўкі

en: Add language
be: Дадаць мову

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Rebuild Menu
be: Перабудаваць Меню

en: Block Content
be: Змесціва блоку

en: Add content type
be: Дадаць тып змесціва

en: No modules selected.
be: Не абрана ніводнага модуля.

en: Cron ran successfully.
be: Крон запусціўся ўдала.

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Detection and selection
be: Вызначэнне і вылучэнне

en: Install new module
be: Усталяваць новы модуль

en: Install new theme
be: Усталяваць новую тэму

en: Instance
be: Асобнік

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: Used in views
be: Выкарыстоўваецца ў выглядах

en: Block types
be: Тыпы блокаў

en: Add form mode
be: Дадаць лад анкетаў

en: Route Name
be: Назва маршруту

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).

en: Uninstall module
be: Выдаліць модуля
