Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (102 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: content
bg: съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Response
bg: Отговор

en: No data
bg: Няма данни

en: Parent
bg: Родител

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Modules
bg: Модули

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Url
bg: URL

en: To
bg: До

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Search settings
bg: Настройки за търсене

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Load
bg: Зареди

en: Users
bg: Потребители

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Original
bg: Оригинал

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Hidden
bg: Скрит

en: Add menu
bg: Добави меню

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: Front page
bg: Начална страница

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: Permissions
bg: Права

en: Themes
bg: Теми

en: users
bg: потребители

en: Translated
bg: преведен

en: Blocks
bg: Блокове

en: Add vocabulary
bg: Добави речник

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Index
bg: Индекс

en: Hide
bg: Скрий

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: All types
bg: Всички видове

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Role(s)
bg: Ниво/а на достъп

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: Translate
bg: Преведи

en: Run cron
bg: Стартирай cron

en: Add language
bg: Добави език

en: Add link
bg: Добави линк

en: Add content type
bg: Добави тип съдържание

en: No modules selected.
bg: Няма избрани модули.

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.

en: Install new module
bg: Инсталирай нов модул

en: Install new theme
bg: Инсталирай нови теми
