Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (122 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: none
bo: མེད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Search settings
bo: འཚོལ་བཤེར་སྒྲིག་འགོད

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Add menu
bo: འདེམས་བྱང་ཁ་སྣོན

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Path alias
bo: བརྒྱུད་ལམ་གྱི་མིང་གཞན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Add vocabulary
bo: སྤྱི་མིང་སྣོན་པ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: All types
bo: རིགས་ཡོད་ཚད

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Run cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Add language
bo: སྐད་རིགས་ཁ་སྣོན

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Invalid input
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ནང་འཇུག

en: Add content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་ཁ་སྣོན

en: No modules selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་མ་དཔེ་མི་འདུག

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Flush all caches
bo: བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: Detection and selection
bo: རྟོགས་ཞིབ་དང་གདམ་བྱ

en: Install new module
bo: མ་དཔེ་གསར་བ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ

en: Install new theme
bo: བརྗོད་གཞི་གསར་བ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ
