Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (181 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: content
ca: contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: Priority
ca: Prioritat

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: License
ca: Llicència

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Message
ca: Missatge

en: Response
ca: Resposta

en: Parent
ca: Pare

en: none
ca: cap

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Open
ca: Obert

en: Icon
ca: Icona

en: Time
ca: Hora

en: Access
ca: Accés

en: Path
ca: Camí

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Modules
ca: Mòduls

en: Region
ca: Regió

en: Display
ca: Visualització

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Theme
ca: Tema

en: n/a
ca: n/d

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Files
ca: Fitxers

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: vocabularies
ca: vocabularis

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Add view
ca: Afegeix vista

en: To
ca: Per

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Filter
ca: Filtra

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Search settings
ca: Paràmetres de cerca

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Load
ca: Càrrega

en: Method
ca: Mètode

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Now
ca: Ara

en: Class
ca: Classe

en: External
ca: Extern

en: Users
ca: Usuaris

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: Logout
ca: Sortir

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Hidden
ca: Ocult

en: Switch
ca: Canvia

en: ago
ca: fa

en: Add menu
ca: Afegeix un menú

en: Clear
ca: Neteja

en: Source
ca: Font

en: Front page
ca: Portada

en: Definition
ca: Definició

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Limit
ca: Límit

en: Path alias
ca: Àlies de camí

en: terms
ca: termes

en: Missing
ca: Perdut

en: Permissions
ca: Permisos

en: Scope
ca: Àmbit

en: Plugin
ca: Connector

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: Assets
ca: Equips

en: Enter username
ca: Introdueix el nom d'usuari

en: Themes
ca: Temes

en: users
ca: usuaris

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Translation
ca: Traducció

en: Blocks
ca: Blocs

en: Add vocabulary
ca: Afegeix un vocabulari

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Index
ca: Índex

en: Hide
ca: Oculta

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Reinstall modules
ca: Reinstal·la els mòduls

en: Session viewer
ca: Visor de sessió

en: Switch user
ca: Canvi d'usuari

en: This user can switch back.
ca: Aquest usuari pot desenmascarar-se.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
ca: Compte: aquest usuari no podrà desenmascarar-se.

en: by duration
ca: per duració

en: All types
ca: Tots els tipus

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: Alias
ca: Àlies

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Untranslated
ca: Sense traduir

en: Translate
ca: Tradueix

en: Generate
ca: Genera

en: Run cron
ca: Executa el cron

en: Run updates
ca: Executa les actualitzacions

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Uses
ca: Usos

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Theme registry
ca: Registre del tema

en: Devel settings
ca: Paràmetres del Devel

en: Add language
ca: Afegeix una llengua

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Invalid input
ca: Entrada invàlida

en: Block Content
ca: Contingut del bloc

en: Add content type
ca: Afegeix un tipus de contingut

en: No modules selected.
ca: No hi ha mòduls seleccionats.

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: Flush all caches
ca: Neteja totes les memòries cau

en: Processing...
ca: Processant...

en: Menu depth
ca: Profunditat en el menú

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Render
ca: Renderitza

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Detection and selection
ca: Detecció i selecció

en: Switch users
ca: Canvia usuaris

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos

en: Install new module
ca: Instal·la un nou mòdul

en: Install new theme
ca: Instal·la un nou tema

en: Add view mode
ca: Afegeix un mode de visualització

en: Database settings
ca: Paràmetres de la base de dades

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Standard Drupal
ca: Drupal estàndard

en: Used in views
ca: Utilitzat a la vista

en: Block types
ca: Tipus de blocs

en: Enter a part of the module name or description to filter by.
ca: Introduïu part del nom o descripció d'un mòdul per filtrar.

en: Toolbar items
ca: Elements de la barra d'eines

en: menus
ca: menús

en: Add form mode
ca: Afegeix un mode de formulari

en: Enter module name
ca: Introduïu el nom del mòdul

en: Route Name
ca: Nom de la ruta

en: Toolbar item
ca: Element de la barra d'eines

en: Callable
ca: Cridable

en: Add contact form
ca: Afegiu un formulari de contacte

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).

en: Add media type
ca: Afegeix un tipus de mèdia

en: Add content block
ca: Afegeix un bloc de contingut
