Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (94 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Parent
eo: Patro

en: none
eo: neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Time
eo: Tempo

en: Views
eo: Vidoj

en: Access
eo: Atingo

en: Path
eo: Vojo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Url
eo: URL

en: To
eo: Al

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Search settings
eo: Serĉa agordoj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Clear cache
eo: Purigu kaŝmemoron

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Add menu
eo: Aldonu menuon

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Translated
eo: Tradukita

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Add vocabulary
eo: Aldonu vortprovizon

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Index
eo: Indekso

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Translate
eo: Traduku

en: Uri
eo: URI

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: Add language
eo: Aldoni lingvon

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: Add content type
eo: Aldonu enhavan tipon

en: No modules selected.
eo: Neniuj moduloj elektitaj.

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Install new module
eo: Instalu novan modulon

en: Install new theme
eo: Instalu novan haŭton

en: Route Name
eo: Nomo de vojo
