Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (173 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: License
et: Litsents

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Error Message
et: Veateade

en: Message
et: Teade

en: Parent
et: Vanem

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Modules
et: Moodulid

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Theme
et: Teema

en: Components
et: Komponendid

en: n/a
et: puudub

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Add view
et: Lisa vaade

en: To
et: Kellele

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Filter
et: Filtreeri

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Search settings
et: Otsimise sätted

en: Nodes
et: Postitused

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Load
et: Laadi

en: Method
et: Meetod

en: Now
et: Praegu

en: Class
et: Klass

en: External
et: Väline

en: Users
et: Kasutajad

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Original
et: Originaal

en: Logout
et: Logi välja

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Hidden
et: Peidetud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Switch
et: Vaheta

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Clear
et: Tühjenda

en: Source
et: Allikas

en: Front page
et: Avaleht

en: Definition
et: Definitsioon

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Limit
et: Limiit

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: terms
et: terminid

en: Missing
et: Puudub

en: Permissions
et: Õigused

en: Scope
et: Ulatus

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Username not found
et: Kasutajanime ei leitud

en: Themes
et: Teemad

en: users
et: kasutajad

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Translation
et: Tõlge

en: Blocks
et: Plokid

en: Add vocabulary
et: Lisa sõnastik

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Index
et: Indeks

en: Hide
et: Peida

en: Children
et: Alamlehed

en: Service
et: Teenus

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Switch user
et: Vaheta kasutajat

en: Devel
et: Arendus

en: This user can switch back.
et: See kasutaja saab tagasi muuta.

en: Add role
et: Lisa roll

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: Regions
et: Regioonid

en: Translate
et: Tõlge

en: Uri
et: URI

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Run updates
et: Käivita uuendused

en: Bundles
et: Kogumid

en: Uses
et: Kasutab

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Add language
et: Lisa keel

en: Add link
et: Lisa link

en: Invalid input
et: Ebakorrektne sisend

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: No modules selected.
et: Mooduleid ei ole valitud.

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: Libraries
et: Teegid

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Render
et: Renderdatud

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Detection and selection
et: Tuvastamine ja valimine

en: Access developer information
et: Ligipääs arendusteabele

en: Field info
et: Välja info

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid

en: Install new module
et: Paigalda uus moodul

en: Install new theme
et: Paigalda uus teema

en: Add view mode
et: Lisa kuvarežiim

en: Database settings
et: Andmebaasi seaded

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Used in views
et: Kasutatud vaadetes

en: Block types
et: Plokkide tüübid

en: Toolbar items
et: Tööriistariba elemendid

en: menus
et: menüüd

en: Add form mode
et: Lisa vormirežiim

en: Route Name
et: Suuna nimi

en: Callable
et: Väljakutsutav

en: Add contact form
et: Lisa kontaktivorm

en: Media library
et: Meediakogu

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).

en: Add media type
et: Lisa meedia tüüp
