Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (143 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: content
eu: edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Response
eu: Erantzun

en: Parent
eu: Gurasoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Open
eu: Ireki

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: Access
eu: Atzipena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Region
eu: Atal

en: Display
eu: Bistaratu

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Url
eu: URLa

en: To
eu: Nori

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Search settings
eu: Bilaketa ezarpenak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Load
eu: Kargatu

en: Method
eu: Metodoa

en: Events
eu: Gertaerak

en: Now
eu: Orain

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Original
eu: Originala

en: Logout
eu: Irten

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: ago
eu: duela

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Clear
eu: Garbitu

en: Source
eu: Iturburua

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Definition
eu: Definizioa

en: Limit
eu: Muga

en: Path alias
eu: Bide-izenaren ezizena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Completed
eu: Osatuta

en: Themes
eu: Temak

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Translated
eu: Itzulita

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Add vocabulary
eu: Gehitu hiztegia

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Switch user
eu: Erabiltzailea aldatu

en: All types
eu: Mota guztia

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: Alias
eu: Ezizena

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe

en: Translate
eu: Itzuli

en: Run cron
eu: Egikaritu cron

en: Run updates
eu: Egikaritu eguneraketak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Execute PHP Code
eu: PHP kodea exekutatu

en: Theme registry
eu: Tema erregistroa

en: Devel settings
eu: Devel ezarpenak

en: Add language
eu: Gehitu hizkuntza

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Add content type
eu: Gehitu eduki mota

en: No modules selected.
eu: Ez da modulurik hautatu.

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Flush all caches
eu: Cache guztiak hustu

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Render
eu: Errendatzea

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Detection and selection
eu: Antzematea eta hautatzea

en: Access developer information
eu: Garapenerako informazioa ikusi

en: Switch users
eu: Erabiltzaileak aldatu

en: Field info
eu: Eremuaren berri

en: Exclude paths
eu: Baztertutako bideak (paths)

en: Install new module
eu: Modulo berria instalatu

en: Install new theme
eu: Tema berria instalatu

en: Entity info
eu: Entitatearen informazioa

en: Used in views
eu: Bistetan erabilia

en: Block types
eu: Bloke motak

en: Enter module name
eu: Moduloaren izena ezarri

en: Route Name
eu: Bidearen izena
