Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (172 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: content
gl: contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Documentation
gl: Documentación

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: Message
gl: Mensaxe

en: Parent
gl: Pai

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: Icon
gl: Icona

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Access
gl: Acceso

en: Path
gl: Ruta

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Modules
gl: Módulos

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Theme
gl: Tema

en: Components
gl: Compoñentes

en: n/a
gl: n/d

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: vocabularies
gl: vocabularios

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Add view
gl: Engadir vista

en: To
gl: Para

en: Custom
gl: Personalizado

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Filter
gl: Filtro

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: Search settings
gl: Axuste da busca

en: Nodes
gl: Nodos

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Load
gl: Cargar

en: Method
gl: Método

en: Events
gl: Eventos

en: Now
gl: Agora

en: Class
gl: Clase

en: External
gl: Externo

en: Users
gl: Usuarios

en: Provider
gl: Proveedor

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Original
gl: Orixinal

en: Logout
gl: Saír

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Hidden
gl: Oculto

en: Token
gl: Símbolos

en: Switch
gl: Cambiar

en: ago
gl: fai

en: Add menu
gl: Engadir menú

en: Clear
gl: Limpar

en: Source
gl: Orixe

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Definition
gl: Definición

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Limit
gl: Límite

en: Path alias
gl: Alias de ruta

en: Missing
gl: Perdido

en: Permissions
gl: Permisos

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: Enter username
gl: Insira nome de usuario

en: Username not found
gl: Nome de usuario non atopado

en: Themes
gl: Temas

en: users
gl: usuarios

en: Translated
gl: Traducido

en: Translation
gl: Traducción

en: Blocks
gl: Bloques

en: Add vocabulary
gl: Engadir vocabulario

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Index
gl: Índice

en: Hide
gl: Agochar

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
gl: Aqui está o contido da túa variábel <code>$_SESSION</code>.

en: Reinstall modules
gl: Reinstalar módulos

en: Session viewer
gl: Visor de sesión

en: Switch user
gl: Cambiar de usuario

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Number of users to display in the list
gl: Número de usuarios a amosar na lista

en: This user can switch back.
gl: Este usuario pode volver a cambiar.

en: Sort query log
gl: Ordenar o rexistro de consultas

en: by source
gl: por fonte

en: by duration
gl: por duración

en: New value
gl: Valor novo

en: Session name
gl: Nome de sesión

en: All types
gl: Todos os tipos

en: Add role
gl: Engadir rol

en: About
gl: Información

en: Untranslated
gl: Sen traducir

en: Translate
gl: Traducir

en: Generate
gl: Xerar

en: Run cron
gl: Executar cron

en: Run updates
gl: Executar actualizacións

en: Instances
gl: Instancias

en: Uses
gl: Usos

en: Generating Content
gl: Xerando Contido

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Reinstall
gl: Reinstalar

en: Execute PHP Code
gl: Executar Código PHP

en: Theme registry
gl: Rexistro do tema

en: Devel settings
gl: Configuración de Desenvolvemento

en: How old should user accounts be?
gl: Que antigüidade deben ter as contas de usuario?

en: Requires path.module
gl: Precisa de path.module

en: Add an url alias for each node.
gl: Engade un alias de url para cada nodo.

en: Add language
gl: Engadir un idioma

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Invalid input
gl: Entrada non válida

en: Add content type
gl: Engadir un tipo de contido

en: No modules selected.
gl: Ningún módulo seleccionado.

en: Cron ran successfully.
gl: Cron executouse correctamente.

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Flush all caches
gl: Baleirar todas as cachés

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Detection and selection
gl: Detección e selección

en: Exclude paths
gl: Excluír rutas

en: 1 user deleted | @count users deleted.
gl[0]: Eliminouse 1 usuario
gl[1]: Eliminaronse @count usuarios.

en: Requires locale.module
gl: Precisa de locale.module

en: Add media
gl: Engadir media

en: Edit permissions
gl: Editar permisos

en: Install new module
gl: Instalar novo módulo

en: Install new theme
gl: Instalar novo tema

en: Used in views
gl: Utilizado nas vistas

en: Route Name
gl: Nome da Ruta

en: Uninstall module
gl: Desinstalar módulo

en: Add media type
gl: Engadir tipo de media
