Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (85 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Parent
hy: Ծնող

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: To
hy: Ում

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Clear cache
hy: Մաքրել քեշը

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Add language
hy: Ավելացնել լեզու

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Detection and selection
hy: Հայտնաբերում և  ընտրություն

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը

en: Manage permissions
hy: Թույլտվությունները

en: Route Name
hy: Երթուղու անուն
