Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (87 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Public
ka: საჯარო

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Parent
ka: მშობელი

en: none
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Files
ka: ფაილები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Url
ka: ბმული

en: To
ka: მიმღები

en: Roles
ka: როლები

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Media
ka: მედია

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Method
ka: მეთოდი

en: External
ka: გარე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Hidden
ka: დამალული

en: Switch
ka: გადართვა

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება

en: Source
ka: წყარო

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Themes
ka: თემები

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Add vocabulary
ka: ლექსიკონის დამატება

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Hide
ka: დამალვა

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი

en: Session name
ka: სესიის სახელი

en: Add role
ka: როლის დამატება

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Run cron
ka: კრონის  გაშვება
