Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (77 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Parent
kk: Ата-ана

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: n/a
kk: жоқ

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Drupal
kk: Друпал

en: To
kk: Қайда

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Search settings
kk: Теңшелемелерді іздеу

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Add menu
kk: Мәзір қосу

en: Front page
kk: Басты бет

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Themes
kk: Темалар

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Add vocabulary
kk: Сөздік қосу

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Translate
kk: Аудару

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: Add language
kk: Тіл қосу

en: Add content type
kk: Контент түрін қосу

en: No modules selected.
kk: Еш модуль таңдалмады.

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: No modules are available to uninstall.
kk: Қатынаулы модульдер орнатуға жоқ.
