Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (99 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Parent
ku: باوان

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: n/a
ku: نییە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: To
ku: بۆ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Count
ku: ژمارە

en: Search settings
ku: سازکارییەکانی گەڕان

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Translated
ku: وەگێردراوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Add vocabulary
ku: زیادکردنی وشەگەل

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Index
ku: نوانە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: Alias
ku: نازناو

en: About
ku: دەربارە

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Run cron
ku: کارگێڕ بخە گڕ

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Add language
ku: زمان زیاد بکه‌

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Add content type
ku: جۆرێکی ناوه‌ڕۆک زیاد بکه‌

en: No modules selected.
ku: هیچ مۆدیولێک دیاری نەکراوە.

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: No modules are available to uninstall.
ku: هیچ مۆدیولێک نییە بۆ هەڵوەشاندنەوە.

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: Detection and selection
ku: پشکنین و هەڵبژاردن

en: Install new module
ku: دامەزراندنی مۆدیولی نوێ

en: Install new theme
ku: دامەزراندنی ڕووکاری نوێ
