Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (161 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: License
lt: Licenzija

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Message
lt: Žinutė

en: Parent
lt: Tėvinis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Components
lt: Komponentai

en: n/a
lt: n/d

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: vocabularies
lt: žodynai

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Add view
lt: Pridėti vaizdą

en: To
lt: Iki

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Method
lt: Būdas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Now
lt: Dabar

en: Class
lt: Klasė

en: External
lt: Išorinis

en: Users
lt: Nariai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Original
lt: Orginalas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Switch
lt: Perjungti

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Limit
lt: Limitas

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Purge
lt: Valyti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Themes
lt: Temos

en: users
lt: nariai

en: Translated
lt: Išversta

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Index
lt: Indeksas

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Regions
lt: Regionai

en: Translate
lt: Versti

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Uses
lt: Naudoja

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Experimental
lt: Eksperimentinė

en: Block Content
lt: Bloko turinys

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: No modules selected.
lt: Moduliai nepasirinkti.

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko.

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Detection and selection
lt: Aptikti ir pasirinkti

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Edit permissions
lt: Redaguoti leidimus

en: Install new module
lt: Įdiekite naują modulį

en: Install new theme
lt: Įdiekite naują temą

en: Add view mode
lt: Pridėti peržiūros režimą

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Manage permissions
lt: Valdyti leidimus

en: Block types
lt: Blokų tipai

en: Enter a part of the module name or description to filter by.
lt: Norėdami filtruoti įveskite dalį modulio pavadinimo arba aprašymo.

en: Toolbar items
lt: Įrankių juostos elementai

en: menus
lt: meniu

en: Add form mode
lt: Pridėti formos režimą

en: Toolbar item
lt: Įrankių juostos elementas

en: Add contact form
lt: Pridėti kontaktų formą

en: Add media type
lt: Pridėti medijos tipą

en: Add content block
lt: Pridėti turinio bloką
