Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (151 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: License
lv: Licenze

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: Parent
lv: Vecāks

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: Components
lv: Komponentes

en: n/a
lv: n/p

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Files
lv: Faili

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: vocabularies
lv: vārdnīcas

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Add view
lv: Pievienot skatu

en: To
lv: Kam

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Method
lv: Veids

en: Events
lv: Notikumi

en: Now
lv: Tagad

en: External
lv: Ārējais

en: Users
lv: Lietotāji

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Channel
lv: Kanāls

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Original
lv: Oriģināls

en: Logout
lv: Iziet

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Token
lv: Marķieris

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Source
lv: Avots

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Definition
lv: Definīcija

en: Limit
lv: Limits

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Themes
lv: Tēmas

en: users
lv: lietotāji

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Blocks
lv: Bloki

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Index
lv: Rādītājs

en: Hide
lv: Apslēpt

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: All types
lv: Visi veidi

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Role(s)
lv: Loma(s)

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Translate
lv: Tulkot

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Uses
lv: Lieto

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Add language
lv: Pievienot valodu

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Add content type
lv: Pievienot satura veidu

en: No modules selected.
lv: Nav izvēlēts neviens modulis.

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...

en: Render
lv: Atveidot

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Detection and selection
lv: Noteikšana un izvēle

en: media
lv: mediji

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas

en: Install new module
lv: Pievienot jaunu moduli

en: Install new theme
lv: Uzstādīt jaunu tēmu

en: Add view mode
lv: Pievienot skatījuma režīmu

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: Manage permissions
lv: Pārvaldīt atļaujas

en: Block types
lv: Bloku veidi

en: Add form mode
lv: Pievienot formas režīmu

en: Add contact form
lv: Pievienot kontaktu formu

en: Add content block
lv: Pievienot satura bloku
