Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (25 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: content
mg: votoatiny

en: Development
mg: Fivoarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano

en: Front page
mg: Pejy voalohany
