Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (98 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: content
ms: kandungan

en: Development
ms: Pembangunan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Closed
ms: Ditutup

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Action
ms: Tindakan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Version
ms: Versi

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: None
ms: Tiada

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Message
ms: Mesej

en: Parent
ms: Induk

en: none
ms: tiada

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Open
ms: Buka

en: Icon
ms: Ikon

en: Time
ms: Masa

en: Access
ms: Capaian

en: Path
ms: Laluan

en: Vocabularies
ms: Perbendaharaan kata

en: Modules
ms: Modul-modul

en: Region
ms: Kawasan

en: Display
ms: Paparan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Theme
ms: Tema

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Files
ms: Fail

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: All
ms: Semua

en: Add content
ms: Tambah kandungan

en: To
ms: Kepada

en: Custom
ms: Tersuai

en: Roles
ms: Peranan

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Filter
ms: Tapis

en: Session ID
ms: ID Sesi

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Count
ms: Bilangan

en: Search settings
ms: Seting carian

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Method
ms: Kaedah

en: Class
ms: Kelas

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Clear cache
ms: Kosongkan cache

en: Logout
ms: Log keluar

en: Add user
ms: Tambah pengguna

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Add menu
ms: Tambah menu

en: Front page
ms: Laman utama

en: Path alias
ms: Alias laluan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Failed
ms: Gagal

en: Themes
ms: Tema-tema

en: Translated
ms: Telah diterjemah

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Add vocabulary
ms: Tambah perbendaharaan kata

en: Manage fields
ms: Uruskan medan-medan

en: Index
ms: Indeks

en: Hide
ms: Selindungkan

en: 1 user | @count users
ms[0]: 1 pengguna
ms[1]: @count pengguna

en: Add role
ms: Tambah peranan

en: About
ms: Perihal

en: Translate
ms: Terjemahkan

en: Run cron
ms: Jalankan cron

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Add language
ms: Tambah bahasa

en: Add link
ms: Tambah pautan

en: Add content type
ms: Tambah jenis kandungan

en: No modules selected.
ms: Tiada modul dipilih.

en: Cron ran successfully.
ms: Jalanan cron berjaya.

en: No modules are available to uninstall.
ms: Tiada modul untuk dibuang pemasangan.

en: Manage display
ms: Uruskan paparan

en: Detection and selection
ms: Pengesanan dan pemilihan

en: Install new module
ms: Pasangkan modul baharu

en: Install new theme
ms: Pasangkan tema baharu
