Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (89 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: Media
ne: मिडिया

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Original
ne: असली

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्

en: Clear
ne: सफा

en: Source
ne: स्रोत

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Index
ne: सूची

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: Alias
ne: उपनाम

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Uri
ne: यु आर ई

en: Add language
ne: भाषा थप्नुहोस्

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: Route Name
ne: मार्ग को नाम

en: Disabled, show on scroll-up
ne: असक्षम पारिएको, स्क्रोल-अपमा देखाउनुहोस्

en: Hide or show the toolbar with shortcut (Alt + p)
ne: सर्टकट (Alt + p) प्रयोग गरेर उपकरणपट्टी लुकाउनुहोस् वा देखाउनुहोस्

en: Toolbar hoverIntent behavior
ne: टूलबार होभरइन्टेन्ट व्यवहार

en: hoverIntent timeout (ms)
ne: होभरइन्टेन्ट टाइमआउट (मिलिसेकेन्ड)

en: Advanced settings for the Admin Toolbar module.
ne: व्यवस्थापक टूलबारपट्टी मोड्युलको लागि उन्नत सेटिङहरू।

en: Maximum depth of displayed nested menu items.
ne: प्रदर्शित नेस्टेड मेनु वस्तुहरूको अधिकतम गहिराई।

en: <a href=":hoverintent_src_url" target="_blank">hoverIntent</a>
ne: <a href=":hoverintent_src_url" target="_blank">होभरइन्टेन्ट</a>
