Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (283 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Group
nl: Groep

en: Closed
nl: Gesloten

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Public
nl: Publiek

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Documentation
nl: Documentatie

en: License
nl: Licentie

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Message
nl: Bericht

en: Response
nl: Antwoord

en: No data
nl: Geen gegevens

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Icon
nl: Pictogram

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Path
nl: Pad

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Region
nl: Gebied

en: Display
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: Components
nl: Componenten

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Configure
nl: Instellen

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: vocabularies
nl: woordenlijsten

en: All
nl: Alle

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Add view
nl: Overzicht toevoegen

en: Url
nl: URL

en: To
nl: Naar

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Variable name
nl: Variabelenaam

en: Fields
nl: Velden

en: Count
nl: Aantal

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Load
nl: Laden

en: Method
nl: Methode

en: Events
nl: Evenementen

en: Now
nl: Nu

en: Class
nl: Klasse

en: External
nl: Extern

en: Users
nl: Gebruikers

en: Channel
nl: Kanaal

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Original
nl: Origineel

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Switch
nl: Omschakelen

en: ago
nl: geleden

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: Clear
nl: Wissen

en: Source
nl: Bron

en: Toolbar settings
nl: Werkbalk-instellingen

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Definition
nl: Definitie

en: Limit
nl: Limiet

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Purge
nl: Legen

en: terms
nl: termen

en: Engine
nl: Machine

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Scope
nl: Bereik

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Completed
nl: Voltooid

en: Failed
nl: Mislukt

en: Asset
nl: Bedrijfsmiddel

en: Assets
nl: Bedrijfsmiddelen

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Username not found
nl: Gebruikersnaam niet gevonden

en: Themes
nl: Thema's

en: users
nl: gebruikers

en: Translated
nl: Vertaald

en: Translation
nl: Vertaling

en: Blocks
nl: Blokken

en: Add vocabulary
nl: Woordenlijst toevoegen

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Event Name
nl: Naam van de gebeurtenis

en: Hide
nl: Verbergen

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Children
nl: Kinderen

en: Services
nl: Diensten

en: Render cache
nl: Render-cache

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
nl: Hier is de inhoud van uw <code>$_SESSION</code> variabele.

en: Reinstall modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: Session viewer
nl: Sessie-weergever

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: Number of users to display in the list
nl: Aantal gebruikers dat in de lijst weergegeven wordt

en: This user can switch back.
nl: Deze gebruiker kan terugschakelen.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
nl: Let op: deze gebruiker zal niet kunnen terugschakelen.

en: Sort query log
nl: Query-log sorteren

en: by source
nl: op bron

en: by duration
nl: op duur

en: Slow query highlighting
nl: Trage query-markering

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Session name
nl: Sessienaam

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
nl: Genereer een aantal gebruikers. Verwijder optioneel alle huidige gebruikers.

en: How many users would you like to generate?
nl: Hoeveel gebruikers wilt u genereren?

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: All types
nl: Alle typen

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: Role(s)
nl: Rol(len)

en: Untranslated
nl: Niet vertaald

en: Regions
nl: Gebieden

en: Translate
nl: Vertalen

en: Generate
nl: Genereer

en: Rebuild menu
nl: Menu opnieuw opbouwen

en: Uri
nl: URI

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Run updates
nl: Updates uitvoeren

en: Instances
nl: Exemplaren

en: Bundles
nl: Bundels

en: Uses
nl: Gebruikt

en: POST
nl: NA

en: Generating Content
nl: Inhoud genereren

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Rebuild the theme registry on every page load
nl: Het themaregister bij het laden van elke pagina opnieuw opbouwen

en: Reinstall
nl: Herinstalleren

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
nl: Verwijder alle gebruikers (met uitzondering van gebruiker-ID 1) voordat nieuwe gebruikers gegenereerd worden.

en: How old should user accounts be?
nl: Hoe oud moeten de gebruikersaccounts zijn?

en: How far back in time should the nodes be dated?
nl: Hoever terug in de tijd dienen de nodes gedateerd te zijn?

en: Requires path.module
nl: Path-module vereist.

en: Add an url alias for each node.
nl: Maak een url-alias aan voor elke node.

en: Devel generate
nl: Devel genereren

en: Add language
nl: Taal toevoegen

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Rebuild Menu
nl: Menu opnieuw opbouwen

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Block Content
nl: Blokinhoud

en: Add content type
nl: Inhoudstype toevoegen

en: No modules selected.
nl: Geen modules geselecteerd.

en: Cron ran successfully.
nl: Cron is met succes uitgevoerd.

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Menu depth
nl: Menudiepte

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Render
nl: Weergeven

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Detection and selection
nl: Detectie en selectie

en: Uninstalled and installed: %names.
nl: Gedeïnstalleerd en geïnstalleerd: %names.

en: Access developer information
nl: Toegang tot informatie voor ontwikkelaars

en: Switch users
nl: Gebruikers wisselen

en: Field info
nl: Veldinformatie

en: Which roles should the users receive?
nl: Welke rollen moeten de gebruikers krijgen?

en: Users always receive the <em>authenticated user</em> role.
nl: Gebruiker krijgt altijd de <em>geverifieerde gebruiker</em>-rol.

en: Maximum number of comments per node.
nl: Maximaal aantal reacties per node.

en: Add statistics for each node (node_counter table).
nl: Statistieken voor elke node toevoegen (node_counter-tabel).

en: Exclude paths
nl: Niet op deze paden

en: 1 user deleted | @count users deleted.
nl[0]: 1 gebruiker verwijderd
nl[1]: @count gebruikers verwijderd.

en: Enable cache
nl: Cache inschakelen

en: Requires locale.module
nl: Locale-module vereist

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Edit permissions
nl: Toegangsrechten bewerken

en: Install new module
nl: Nieuwe module installeren

en: Install new theme
nl: Nieuw thema installeren

en: Include %anonymous
nl: %anonymous insluiten

en: Allow entering any user name
nl: Het invoeren van een gebruikersnaam toestaan

en: Entity info
nl: Entiteitsinformatie

en: Deleted existing vocabularies.
nl: Bestaande woordenlijsten verwijderd.

en: Description of @name
nl: Beschrijving van @name

en: Description of @title.
nl: Beschrijving van @title.

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
nl: <strong>Verwijder alle inhoud</strong> in deze inhoudstypen voordat nieuwe inhoud gegenereerd wordt.

en: Number of vocabularies?
nl: Aantal woordenlijsten?

en: Create new menu(s)
nl: Nieuwe menu('s) aanmaken

en: Generate links for these menus
nl: Links voor deze menu's genereren

en: Number of new menus to create
nl: Aantal nieuwe menu's om te genereren

en: Number of links to generate
nl: Aantal links om te genereren

en: Types of links to generate
nl: Linktypen om te genereren

en: Maximum link depth
nl: Maximale linkdiepte

en: Maximum menu width
nl: Maximale menubreedte

en: Generate a given number of terms. Optionally delete current terms.
nl: Een bepaald aantal termen genereren. Optioneel alle huidige termen verwijderen.

en: Generate a given number of vocabularies. Optionally delete current vocabularies.
nl: Genereer een bepaald aantal woordenlijsten. Verwijder desgewenst ook bestaande woordenlijsten.

en: Instance
nl: Exemplaar

en: Add view mode
nl: Weergavemodus toevoegen

en: Database settings
nl: Database-instellingen

en: Manage form display
nl: Formulierweergave beheren

en: Media type
nl: Mediatype

en: Rebuild theme registry
nl: Themaregister opnieuw opbouwen

en: Slots
nl: Plaatsen

en: Standard Drupal
nl: Standaard Drupal

en: Error handlers
nl: Fout-handlers

en: Maximum number of words in titles
nl: Maximaal aantal woorden in de titels.

en: Maximum number of characters in term names
nl: Maximaal aantal tekens in term-namen

en: Maximum number of characters in vocabulary names
nl: Maximaal aantal tekens in de woordenlijstnamen

en: Local Tasks
nl: Lokale taken

en: Manage permissions
nl: Toegangsrechten beheren

en: Used in views
nl: Gebruikt in overzichten

en: Block types
nl: Bloktypes

en: All caches cleared.
nl: Alle caches geleegd

en: Toolbar items
nl: Werkbalkitems

en: menus
nl: menu's

en: Add form mode
nl: Formuliermodus toevoegen.

en: Enter module name
nl: Voer modulenaam in

en: Route Name
nl: Routenaam

en: Toolbar item
nl: Werkbalk-item

en: Add contact form
nl: Contactformulier toevoegen

en: Admin Toolbar Tools
nl: Admin Toolbar-hulpmiddelen

en: Static caches
nl: Statische caches

en: CSS and JavaScript cache cleared.
nl: CSS- en JavaScript-cache geleegd.

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).

en: Config editor
nl: Configuratie bewerken

en: Reinstall Modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: State editor
nl: State bewerken

en: Entity Info
nl: Entiteitsinformatie

en: View Session
nl: Sessie bekijken

en: Uninstall module
nl: Module deïnstalleren

en: Webprofiler settings
nl: Webprofiler-instellingen

en: Flush plugins cache
nl: Plugin-cache legen

en: Flush static cache
nl: Statische cache legen

en: Flush routing and links cache
nl: Routing- en link-cache legen

en: Flush render cache
nl: Render-cache legen

en: Plugins cache cleared.
nl: Plugin-cache geleegd.

en: Static cache cleared.
nl: Statische cache geleegd.

en: Routing and links cache cleared.
nl: Routing- en link-cache geleegd.

en: Render cache cleared.
nl: Render-cache geleegd.

en: Devel Toolbar Settings
nl: Devel Toolbar-instellingen

en: Add media type
nl: Mediatype aanmaken

en: Flush views cache
nl: Views-cache legen

en: Views cache cleared.
nl: Views-cache geleegd.

en: Flush twig cache
nl: Twig-cache legen

en: Twig cache cleared.
nl: Twig-cache geleegd.

en: Generate @label
nl: @label genereren

en: All menus
nl: Alle menu's

en: Theme Rebuild
nl: Thema opnieuw opbouwen

en: Flush CSS and JavaScript
nl: CSS en JavaScript leegmaken

en: Admin Toolbar Tools settings
nl: Admin Toolbar Tools-instellingen

en: Admin Toolbar settings
nl: Admin Toolbar-instellingen

en: Admin Toolbar Search settings
nl: Admin Toolbar Search-instellingen

en: Depth of displayed menu
nl: Diepte van het weergegeven menu

en: Add content block
nl: Inhoudsblok toevoegen
