Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (65 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: content
nn: innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Group
nn: Gruppe

en: Closed
nn: Stengt

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: none
nn: ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Modules
nn: Modular

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: To
nn: Til

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Now
nn: No

en: Class
nn: Klasse

en: Users
nn: Brukarar

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Hidden
nn: Skjult

en: Front page
nn: Framside

en: Path alias
nn: Sti-alias

en: Permissions
nn: Rettar

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Translated
nn: Omsett

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Add vocabulary
nn: Legg til ordforråd

en: Index
nn: Indeks

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: Translate
nn: Omset

en: Add language
nn: Legg til språk

en: Add content type
nn: Legg til innhaldstype

en: Install new module
nn: Installer ny modul
