Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (39 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Search settings
pa: ਖੋਜ ਸੈਟਿੰਗ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: Add menu
pa: ਮੇਨੂ ਸ਼ਾਮਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: Run cron
pa: ਕਰੋਨ ਚਲਾਓ

en: Add language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸ਼ਾਮਲ ਕਰੋ

en: Add content type
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ ਸ਼ਾਮਲ

en: Cron ran successfully.
pa: ਕਰੋਨ ਸਫਲਤਾ-ਪੂਰਵਕ ਚੱਲਿਆ
