Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (84 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: Theme
sl: Tema

en: n/a
sl: n/d

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: To
sl: Za

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Count
sl: Število

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Method
sl: Metoda

en: Users
sl: Uporabniki

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Logout
sl: Odjava

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Hidden
sl: Skrito

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Themes
sl: Teme

en: Blocks
sl: Bloki

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Index
sl: Indeks

en: Hide
sl: Skrij

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: Alias
sl: Vzdevek

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Uses
sl: Uporablja

en: Add language
sl: Dodaj jezik

en: Add content type
sl: Dodaj vrsto vsebine
