Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (71 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Parent
sq: Prindi

en: none
sq: asnjë

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: Path
sq: Pozicioni

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Modules
sq: Modulët

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: All
sq: Të gjitha

en: Url
sq: Adresa Url

en: To
sq: Për

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri

en: Search settings
sq: Rregullimet e kërkimit

en: Users
sq: Përdorues

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Add menu
sq: Shto menu

en: Path alias
sq: shto alias

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Themes
sq: Temat

en: users
sq: përdoruesit

en: Translated
sq: Përkthyer

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Add vocabulary
sq: Shto fjalor

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues

en: Add role
sq: Shto rolin

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: Run cron
sq: Ekzekuto cron

en: Add language
sq: Shto gjuhë

en: Add content type
sq: Krijo lloj përmbajtje

en: No modules selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë modul.

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.

en: Detection and selection
sq: Zbulimi dhe zgjedhja
