Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (55 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Icon
sr: Икона

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Display
sr: Приказ

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: Files
sr: Фајлови

en: User ID
sr: ID корисника

en: vocabularies
sr: речници

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Provider
sr: Провајдер

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Completed
sr: Завршено

en: Translation
sr: Превод

en: Uri
sr: <em>URI</em>

en: Add language
sr: Додај језик

en: Block Content
sr: Садржај блока

en: Dependencies
sr: Зависности

en: Route Name
sr: Назив руте

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
