Parallel batch processing (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (372 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: content
uk: матеріал

en: Development
uk: Розробка

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Closed
uk: Закрито

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Action
uk: Дія

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Documentation
uk: Документація

en: License
uk: Ліцензія

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Message
uk: Повідомлення

en: Response
uk: Відповідь

en: No data
uk: Дані відсутні

en: Parent
uk: Батько

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Open
uk: Відкрито

en: Icon
uk: Піктограма

en: Time
uk: Час

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Доступ

en: Path
uk: Шлях

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Modules
uk: Модулі

en: Region
uk: Область

en: Display
uk: Показ

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Theme
uk: Тема

en: Components
uk: Компоненти

en: n/a
uk: н/д

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Files
uk: Файли

en: User ID
uk: ID користувача

en: vocabularies
uk: словники

en: All
uk: Все

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Add view
uk: Додати вид

en: To
uk: До

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Load
uk: Завантажити

en: Method
uk: Спосіб

en: Events
uk: Події

en: Now
uk: Зараз

en: Class
uk: Клас

en: External
uk: Зовнішнє

en: Users
uk: Користувачі

en: Channel
uk: Канал

en: Provider
uk: Постачальник

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Original
uk: Оригінал

en: Logout
uk: Вихід

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Hidden
uk: Приховано

en: Token
uk: Замінник

en: Switch
uk: Перемикати

en: ago
uk: тому

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Clear
uk: Очистка

en: Source
uk: Джерело

en: Toolbar settings
uk: Налаштування панелі інструментів

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Definition
uk: Визначення

en: Parameters
uk: Параметри

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Purge
uk: Очистити

en: terms
uk: терміни

en: Engine
uk: Рушій

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Scope
uk: Область

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Completed
uk: Завершено

en: Failed
uk: Невдало

en: Asset
uk: Активи

en: Assets
uk: Ресурси

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Username not found
uk: Ім'я користувача не знайдене

en: Themes
uk: Теми

en: users
uk: користувачі

en: Are you sure you want to delete this configuration?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю конфігурацію?

en: Translated
uk: Перекладено

en: Translation
uk: Переклад

en: Blocks
uk: Блоки

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Index
uk: Індекс

en: Hide
uk: Приховати

en: Layouts
uk: Макети

en: Children
uk: Діти

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: Render cache
uk: Кеш рендеринга

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
uk: Це вміст змінної <code>$_SESSION</code>.

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Session viewer
uk: Переглядач сеансів

en: Switch user
uk: Перемкнути користувача

en: Number of users to display in the list
uk: Кількість користувачів, які потрібно показати в списку.

en: This user can switch back.
uk: Користувач зможе перепідключитись назад.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
uk: Попередження: цей користувач не зможе перепідключитись назад.

en: Sort query log
uk: Сортування списку Sql-Запитів

en: by source
uk: за джерелом

en: by duration
uk: за тривалістю

en: Slow query highlighting
uk: Підсвічування повільних Sql-Запитів

en: Enter an integer in milliseconds. Any query which takes longer than this many milliseconds will be highlighted in the query log. This indicates a possibly inefficient query, or a candidate for caching.
uk: Введіть ціле число у мс. Кожен запит, що триває понад цю величину у мілісекундах буде підсвічений у журналі запитів. Це означає, що запит потенційно неефективний або кандидат на кешування

en: New value
uk: Нове значення

en: Session name
uk: Назва сеансу

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
uk: Створити задану кількість користувачів. Додатково можна вилучити поточних користувачів.

en: How many users would you like to generate?
uk: Скільки користувачів Ви бажаєте створити?

en: How many nodes would you like to generate?
uk: Скільки матеріалів повинно бути створено?

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
uk: Різні інструменти (блоки, сторінки й функції) для розроблювачів.

en: All types
uk: Всі типи

en: Add role
uk: Додати роль

en: Alias
uk: Синонім

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: milliseconds
uk: мілісекунди

en: Role(s)
uk: Роль(ролі)

en: Enable hoverIntent
uk: Увімкнути hoverIntent

en: Untranslated
uk: Не перекладено

en: Regions
uk: Області

en: Translate
uk: Перекласти

en: Field Info
uk: Відомості про поле

en: Cache cleared.
uk: Кеш очищено

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Rebuild menu
uk: Перестворити меню

en: Uri
uk: Адреса ресурсу

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Run updates
uk: Запустити оновлення

en: Instances
uk: Екземпляри

en: Bundles
uk: Пакети

en: Uses
uk: Використання

en: Generating Content
uk: Генерування матеріалів

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Rebuild the theme registry on every page load
uk: Переформовувати реєстр теми при кожному завантаженні сторінки

en: Reinstall
uk: Перевстановити

en: Execute PHP Code
uk: Виконати PHP-код

en: Theme registry
uk: Реєстр теми

en: Devel settings
uk: Налаштування Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
uk: Вилучити всіх користувачів ( крім користувача з id 1) перед генерацією нових користувачів.

en: How old should user accounts be?
uk: Яка має бути тривалість існування облікових записів?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
uk: Тривалість існування облікових записів буде випадковим чином розподілена від поточного назад до обраного часу.

en: How far back in time should the nodes be dated?
uk: Наскільки старими мають бути матеріали?

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
uk: Дати створення матеріалів будуть випадковим чином розподілені від поточного часу назад до обраного часу.

en: Requires path.module
uk: Потребує path.module

en: Add an url alias for each node.
uk: Додати синонім url для кожного матеріалу.

en: Add language
uk: Додати мову

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Rebuild Menu
uk: Перестворити меню

en: Miss
uk: Панна

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Invalid input
uk: Хибне введення

en: Block Content
uk: Блоковий матеріал

en: Add content type
uk: Додати тип матеріалу

en: No modules selected.
uk: Жодного модуля не вибрано.

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: No modules are available to uninstall.
uk: Доступні для видалення модулі відсутні.

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Processing...
uk: Працюю...

en: Controller
uk: Регулятор

en: Menu depth
uk: Глибина меню

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Render
uk: Відобразити

en: Field types
uk: Типи полів

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Detection and selection
uk: Визначення та вибір

en: Devel Generate
uk: Devel-генерування

en: Uninstalled and installed: %names.
uk: Видалено і встановлено: %names.

en: View developer output like variable printouts, query log, etc.
uk: Перегляд розробницького виведення на кшталт роздруківок змінної, журналу запитів тощо.

en: Access developer information
uk: Доступ до інформації розробника

en: Switch users
uk: Перемикання користувачів

en: Field info
uk: Відомості про поля

en: Which roles should the users receive?
uk: Які ролі мають отримати користувачі?

en: Users always receive the <em>authenticated user</em> role.
uk: Користувачі мають завжди отримати роль <em>авторизований користувач</em>.

en: Maximum number of comments per node.
uk: Максимальна кількість коментарів на матеріал.

en: You must also enable comments for the content types you are generating. Note that some nodes will randomly receive zero comments. Some will receive the max.
uk: Також слід увімкнути коментарі для типів матеріалів, який ви генеруєте. Зверніть увагу, що деякі ноди випадково отримуватимуть нуль коментарів. Деякі отримають максимум.

en: Add statistics for each node (node_counter table).
uk: Додати статистики для кожного матеріалу (node_counter таблиця).

en: List size
uk: Розмір списку

en: Exclude paths
uk: Шляхи-винятки

en: media
uk: медіа

en: 1 user deleted | @count users deleted.
uk[0]: 1 користувач видалений.
uk[1]: @count користувачі видалено.
uk[2]: @count користувачів видалено.

en: Requires locale.module
uk: Потребує locale.module

en: Add media
uk: Додати медіа

en: Edit permissions
uk: Редагувати повноваження

en: Hit
uk: З кешу

en: Install new module
uk: Встановити новий модуль

en: Install new theme
uk: Встановити нову тему

en: Include %anonymous
uk: Додати %anonymous

en: Allow entering any user name
uk: Дозволити введення будь-якого імені користувача

en: Entity info
uk: Інформація про сутності

en: Deleted existing vocabularies.
uk: Видалено наявні словники.

en: Description of @name
uk: Опис @name

en: Description of @title.
uk: Опис @title.

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
uk: <strong>Видалити усі матеріали</strong> цих типів перед створенням нових матеріалів.

en: Restrict terms to these vocabularies.
uk: Обмежитись термінами з цих словників.

en: Delete existing terms in specified vocabularies before generating new terms.
uk: Видалити наявні терміни у зазначених словниках перед створенням нових термінів.

en: Number of vocabularies?
uk: Кількість словників?

en: Delete existing vocabularies before generating new ones.
uk: Видалити наявні словники перед створенням нових.

en: Create new menu(s)
uk: Створити нове(і) меню

en: Generate links for these menus
uk: Генерувати посилання для цих меню

en: Number of new menus to create
uk: Кількість створюваних нових меню

en: Number of links to generate
uk: Кількість генерованих посилань

en: Types of links to generate
uk: Тип генерованих посилань

en: Maximum link depth
uk: Максимальна довжина посилання

en: Maximum menu width
uk: Максимальна довжина меню

en: Limit the width of the generated menu's first level of links to a certain number of items.
uk: Обмежити довжину генерованих меню першого рівня певною кількість пунктів.

en: Delete existing custom generated menus and menu links before generating new ones.
uk: Видалити наявні згенеровані меню та їх посилання перед генеруванням нових.

en: Generate a given number of terms. Optionally delete current terms.
uk: Створює задану кількість термінів. Додатково можна видалити поточні терміни.

en: Generate a given number of vocabularies. Optionally delete current vocabularies.
uk: Створює задану кількість словників. Додатково можна видалити поточні словники.

en: Become any user on the site with just a click.
uk: Стати будь-яким користувачем на сайті одним клацанням.

en: Instance
uk: Екземпляр

en: Add view mode
uk: Додати режим перегляду

en: Database settings
uk: Налаштування бази даних

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми

en: Media type
uk: Тип носія

en: Rebuild theme registry
uk: Перебудувати реєстр тем

en: Slots
uk: Місця

en: Cache clear
uk: Очистити кеш

en: Standard Drupal
uk: Стандартний Друпалівський

en: Display machine names of permissions and modules
uk: Показувати машинні назви повноважень та модулів

en: Error handlers
uk: Обробники помилок

en: <em>None</em> is a good option when stepping through the site in your debugger.
uk: <em>Немає</em> — чудовий варіант, при покроковому проході сайту в вашому зневаджувачі.

en: <em>Standard Drupal</em> does not display all the information that is often needed to resolve an issue.
uk: <em>Стандартний Друпалівський</em> не показує всю інформацію, що часто необхідна для вирішення проблем.

en: Demonstrate the current error handler(s):
uk: Демонстрація поточного обробника(-ів) помилок:

en: Maximum number of words in titles
uk: Максимальна кількість слів у заголовках

en: Maximum number of characters in term names
uk: Максимальна кількість символів в назвах термінів

en: Maximum number of characters in vocabulary names
uk: Максимальна кількість символів в назвах словників

en: No content types available
uk: Відсутні типи матеріалів

en: Manage permissions
uk: Керувати повноваженнями

en: Routes
uk: Маршрути

en: Used in views
uk: Використано в видах

en: Formatter types
uk: Типи форматерів

en: Widget types
uk: Типи віджетів

en: Block types
uk: Типи блоків

en: All caches cleared.
uk: Всі кеші очищено.

en: Password to be set
uk: Пароль, що буде встановлюватись

en: Enter a part of the module name or description to filter by.
uk: Для фільтрування введіть частину назви або опису модуля.

en: Toolbar items
uk: Елементи панелі інструментів

en: menus
uk: меню

en: Devel was unable to write to %file.
uk: Devel не зміг виконати запис у %file.

en: Add form mode
uk: Додати режим форми

en: Enter module name
uk: Введіть назву модуля

en: Route Name
uk: Назва маршруту

en: Toolbar item
uk: Елемент панелі інструментів

en: Callable
uk: Доступне для виклику

en: Add contact form
uk: Додати контактну форму

en: DNS lookup
uk: DNS-запит

en: Admin Toolbar
uk: Адміністративна панель інструменів

en: Static caches
uk: Статичні кеші

en: CSS and JavaScript cache cleared.
uk: Кеш CSS та JavaScript очищено.

en: Media library
uk: Медіатека

en: Performance timing
uk: Хронометраж швидкодії

en: Show search form
uk: Показати форму пошуку

en: Admin Toolbar Extra Tools
uk: Додаткові інструменти адміністративної панелі інструментів

en: Config editor
uk: Редактор конфігурацій

en: Reinstall Modules
uk: Перевстановити модулі

en: State editor
uk: Редактор станів

en: Entity Info
uk: Відомості про сутність

en: View Session
uk: Сеанс перегляду

en: Uninstall module
uk: Видалити модуль

en: Element Info
uk: Інформація про елементи

en: Edit configuration.
uk: Редагувати конфігурацію.

en: Edit state system values.
uk: Редагувати системні змінні стану.

en: Edit state variable: @state_name
uk: Редагувати змінну стану: @state_name

en: Page alter
uk: Коригування сторінки

en: Raw names
uk: Необроблені назви

en: Switch user block
uk: Блок перемикання користувача

en: Include Anonymous user
uk: Долучити анонімного користувача

en: Administer devel_generate
uk: Адміністрування devel_generate

en: Failed to generate elements due to "%error".
uk: Не вдалося згенерувати елементи через помилку "%error".

en: You do not have any content types that can be generated. <a href=":create-type">Go create a new content type</a>
uk: Відсутні типи матеріалів, які можна згенерувати. <a href=":create-type">Перейти до створення нового типу матеріалів</a>

en: No comment fields
uk: Поля без коментарів

en: Completed @feedback nodes (@rate nodes/min)
uk: Завершено @feedback нод (@rate нод/хв)

en: Generate a given number of content. Optionally delete current content.
uk: Згенерувати задану кількість матеріалів. За бажанням видалити поточні матеріали.

en: Invalid number of menus
uk: Невірна кількість меню

en: Invalid number of links
uk: Невірна кількість посилань

en: No implementations.
uk: Немає реалізацій.

en: Function not found
uk: Функцію не знайдено

en: Method not found
uk: Метод не знайдено

en: Webprofiler settings
uk: Налаштування вебпрофілера

en: Flush plugins cache
uk: Очистити кеш плаґінів

en: Flush static cache
uk: Очистити статичний кеш

en: Flush routing and links cache
uk: Очистити кеш маршрутизації та посилань

en: Flush render cache
uk: Очистити кеш рендеринга

en: Plugins cache cleared.
uk: Кеш плагінів очищено.

en: Static cache cleared.
uk: Статичні кеші очищено.

en: Routing and links cache cleared.
uk: Кеш шляхів та посилань очищено.

en: Render cache cleared.
uk: Кеш рендеринга очищено.

en: Rebuild router
uk: Перебудувати маршрутизатор

en: Please select at least one content type
uk: Оберіть принаймні один тип матеріалу.

en: One or more content types have been entered that don't exist on this site
uk: Введено один або кілька типів матеріалів, яких не існує на цьому вебсайті

en: Inspecting Service Container
uk: Інспектування сервісних контейнерів

en: Inspecting Routes
uk: Інспектування маршрутів

en: Inspecting Events
uk: Інспектування подій

en: Devel module enabled
uk: Модуль Devel увімкнено

en: Container Info
uk: Відомості про контейнери

en: Routes Info
uk: Відомості про маршрути

en: Current route info
uk: Відомості про поточний маршрут

en: Events Info
uk: Відомості про події

en: Devel Toolbar Settings
uk: Налаштування панелі інструментів Devel

en: Container services
uk: Служби контейнера

en: Service @service_id detail
uk: Подробиці служби @service_id

en: Container parameters
uk: Параметри контейнера

en: Route detail
uk: Подробиці маршруту

en: Devel Toolbar settings
uk:  Налаштування панелі інструментів  Devel

en: Add media type
uk: Додати тип медіа

en: Layouts Info
uk: Відомості про макети

en: Overview of layouts available to the site.
uk: Огляд доступних на сайті макетів.

en: The Devel module provides access to internal debugging information; therefore it's recommended to disable this module on sites in production.
uk: Модуль Devel забезпечує доступ до внутрішньої налагоджувальної інформації; тому рекомендується вимкнути цей модуль на робочих сайтах.

en: Edit configuration object: @config_name
uk: Редагувати конфігураційний об'єкт: @config_name

en: Element @element_name
uk: Елемент @element_name

en: Entity type @entity_type_id
uk: Тип сутності @entity_type_id

en: Flush views cache
uk: Очистити кеш видів

en: Views cache cleared.
uk: Кеш видів очищено.

en: The Admin Toolbar greatly improves the user experience for those who regularly interact with the site Toolbar by providing fast, full access to all links in the site Toolbar without having to click to get there.
uk: Адміністративна панель інструментів значно покращує користувацький досвід для тих, хто регулярно взаємодіє з Панеллю інструментів сайту, забезпечуючи швидкий, повний доступ до всіх посилань на Панелі інструментів сайту, не потребуючи натискання, щоб потрапити туди.

en: To use Admin Toolbar Extra Tools just install it like any other module. There is no other configuration required.
uk: Щоб використовувати Admin Toolbar Extra Tools просто встановіть його як і будь-який інший модуль. Жодних інших налаштувань виконувати не потрібно.

en: Flush twig cache
uk: Очистити кеш twig

en: Twig cache cleared.
uk: Кеш Twig очищено.

en: Provides an improved drop-down menu interface to the site Toolbar.
uk: Надає покращений інтерфейс спадного меню панелі інструментів сайту.

en: Generate @label
uk: Згенерувати елемент @label

en: All menus
uk: Всі меню

en: Delete configuration object: @config_name
uk: Видалити конфігураційний об'єкт: @config_name

en: Entity fields @entity_type_id
uk: Поля сутності @entity_type_id

en: To delete content, please provide the content types (--bundles)
uk: Щоб видалити матеріал, надайте типи матеріалів (--пакети)

en: Theme Rebuild
uk: Перебудова теми

en: Add content block
uk: Додати блок вмісту
