Parallel batch processing (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Error Message
it: Messaggio di errore

en: Performance
it: Prestazioni

en: Variables
it: Variabili

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Processing...
it: In elaborazione...
